پکیج بهداشت دهان و دندان هورا
(Hura VIP)

HURA (VIP)-HERBAL TOOTHBRUSH- generak view

شامل:
2 عدد “چوب مسواک هورا”، 1 عدد “محافظ بهداشتی هورا”، 1 عدد “کاتر بهداشتی هورا” و 1 عدد “خلال دندان گیاهی هورا”


راهنمای استفاده


مسواک گیاهی هورا

محافظ بهداشتی را باز کرده و سر مسواک را حدود 1 دقیقه در آب تازه قرار دهید.

مسواک گیاهی هورا

سر مسواک را به آرامی میان دندان های آسیاب بجوید. همزمان مسواک را بچرخانید تا تمام سطوح آن جویده شود. اینکار را تا تشکیل کامل برس های مسواک ادامه دهید.

مسواک گیاهی هورا

تمام سطوح دندان های خود را به آرامی و با حرکات بالا به پایین مسواک کنید. سطح روی زبان را نیز به آرامی مسواک کنید. بهتر است پس از مسواک دهان خود را با اب بشویید. در انتها مسواک را شسته، خشک کنید و در محافظ بهداشتی هورا قرار دهید.

مسواک گیاهی هورا

در انتهای هر ماه، سر مسواک خود را با کاتر بهداشتی هـــورا جدا کنید. (هنگام برش، مسواک را کمی بچرخانید تا برس های مسواک راحت تر بریده شوند). زمان کار با کاتر ، ایمنی را جدی بگیرید. همیشه تیغه های فولادی کاتر را پاکیزه نگه دارید.

مسواک گیاهی هورا

مسواک گیاهی خود را از سر بریده شده حدود 5 دقیقه در آب تازه قرار دهید. سپس 1 سانتی متر دیگر از پوسته ی رویی آن را به آرامی و با ناخن جدا کنید. حالا یک سر جدید برای مسواک خود درست کرده اید. تمام مراحل را از شماره 1 تکرار کنید …

خلال دندان گیاهی هورا

برای استفاده از خلال دندان گیاهی هورا، بعد از صرف غذا یک خلال از گل را به آرامی جدا کنید و با قسمت انتهایی آن خلال کنید. پس از خلال، دهان خود را 3 مرتبه آب بکشید.


دقت داشته باشید


1- برای استفاده از مسواک گیاهی هورا، نیازی به خمیر دندان ندارید. تمام ترکیبات لازم برای بهداشت دهان و دندان شما در الیاف مسواک موجود است.
2- در هنگام جویدن مسواک گیاهی ممکن است مقداری تندی در دهان خود احساس کنید که این امر به علت ترشح محتویات درمانی و مغذی گیاه مسواک است.
3- “بهتر است” پس از مسواک، دهان خود را بشویید. برای این منظور 3 مرتبه آب را در دهان خود گردانیده و خارج کنید.
4- در صورت استفاده از کاتر بهداشتی هورا، به نکات ایمنی توجه کنید. همواره کاتر را از دسترس کودکان و افراد ناآگاه دور نگه دارید.
5- از نگهداری مسواک گیاهی در محیط دستشویی و توالت خودداری کرده و همیشه آن را در محافظ بهداشتی خود نگه دارید.
6- مسواک کردن روزانه 1 الی 3 مرتبه و هر بار به مدت 2 الی 3 دقیقه، سلامت و بهداشت دهان و دندان شما را تضمین میکند.